Razumevanje šire slike, fokus, agilnost i predanost ključ su uspešnog rešavanja svakog izazova, a u Milenijum osiguranju zapošljavamo ljude upravo s takvim osobinama. Kako bismo unapredili praksu i pojačali naš tim, tražimo osobu na poziciji:

AKTUAR (M/Ž)

 BROJ IZVRŠILACA: 1

Opis poslova koje će obavljati:

  • Učestvovanje u izradi novih proizvoda;
  • Izrada aktuarskih analiza portfelja (profitabilnosti, izloženosti, učestalosti, troškova...);
  • Vrednovanje tehničkih rezervi;
  • Izrada analiza vezanih uz tehničke rezerve;
  • Izrada internih i eksternih izveštaja;
  • Aktuarski obračuni (specijalna pokrića, obračuni vezani uz rentne štete - kapitalizacija, osigurane sume, utvrđivanje visine rente, mišljenja na veštačenja);
  • Učestvovanje u definisanju aplikacija (definisanje podataka i procesa, izrada tehnologije);
  • Vlastito kontinuirano usavršavanje;
  • Ostale aktivnosti po nalogu neposrednog rukovodioca.

Od kandidata/kandidatkinje očekujemo:

  • VSS - Prirodno-matematički fakultet;
  • Napredno korišćenje MS Office-a
  • Radno iskustvo na aktuarskim poslovima je poželjno

Nudimo Vam:

  • Radni odnos u uspešnom osiguravajućem društvu
  • Sticanje novih znanja i veština uz kontinuiranu obuku
  • Rad sa savremenim aktuarskim alatima
  • Napredovanje u karijeri

Pošaljite Vaš CV i motivaciono pismo na mejl adresu: mios@milenijum-osiguranje.rs sa naznakom “Za konkurs”.

Oglas je otvoren do popune. Kontaktiraćemo samo kandidate koji ispunjavaju uslove i uđu u uži izbor.

Razumevanje šire slike, fokus, agilnost i predanost ključ su uspešnog rešavanja svakog izazova, a u Milenijum osiguranju zapošljavamo ljude upravo s takvim osobinama. Kako bismo unapredili praksu i pojačali naš tim u Službi za IT podršku, tražimo osobu na poziciji:

TRAŽIMO
SPECIJALISTA ZA APLIKATIVNI SOFTVER I PODRŠKU POSLOVNIM PROCESIMA

  • Definiše projektne i programerske zahteve zajedno sa članovima tima
  • Definiše rokove za izvršenje dobijenih projekata
  • Učestvuje u programiranju poslovnih procesa
  • Odgovara za tačnost podataka, funkcionalnost, efikasnost, sigurnost, stepen korišćenja i obučenost krajnih korisnika dela informacionog sistema iz domena njegove specijanosti a u skladu sa zahtevima tog dela poslovnog sistema
  • Odgovara za rezultate članova svog tima ukoliko taj tim postoji i ako je ovlašćen od strane neposrednog rukovodioca
  • Odgovara za efikasnost i rezultate partnera u oblasti ICT iz domena njegove specijalnosti, ukoliko je ovlašćen od strane neposrednog rukovodioca
  • Koordinira i kontroliše rad partnera na realizaciji i održavanju dela sistema iz domena njegove specijalnosti, ako je ovlašćen od strane neposrednog rukovodioca
  • Planira i vrši obuku krajnjih korisnika iz domena svoje specijalnosti
  • Kontroliše tačnost i efikasnost dela sistema iz domena svoje specijalnosti
  • Definiše nove funkcionalne i tehničke zahteve za deo sistema iz domena svoje specijalnosti
  • Prati realizaciju, testira,  i pušta u rad realizovane zahteve
  • Planira obuku i vlastito osposobljavanje u skladu sa specijalnostima iz svog domena
  • Pravi kratkoročne planove (na nedeljnom nivou) aktivnosti za funkcije iz domena svoje specijalnosti
  • Predlaže elemente godišnjeg plana iz domena svoje specijalnosti
  • Definiše i realizuje preglede i izveštaje na bazi rezultata plana iz domena svoje specijalnosti a za potrebe menadžmenta
  • Pruža korisničku podršku iz domena svoje odgovornosti na bazi zahteva koji se generišu na Help desku
  • Prati statistiku zahteva sa Help deska i  prema rezultatima definiše akcije za poboljšanje korišćenja Informacionog sistema iz domena svojih nadležnosti
  • I druge poslove po nalogu Menadžera – Direktora za ICT

Potrebna znanja i veštine:

  • Diploma visokog obrazovanja iz oblasti IT (Matematički fakultet, Elektrotehnički fakultet, Fakultet organizacionih nauka...)
  • Minimum tri godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima i sa navedenim tehnologijama
  • Iskustvo u pisanju SQL upita i skriptova
  • Iskustvo u radu sa Oracle bazom podataka (Pisanje upita i skriptova i kreiranje izveštaja, PL/SQL Procedure i Triggeri)
  • Iskustvo u radu sa Oracle Application Express (APEX) razvojnom platformom
  • Poželjno iskustvo u radu sa JasperSoft Reports platformom za izveštavanje

Nudimo Vam:

Pošaljite Vaš CV i motivaciono pismo na imejl adresu: mios@milenijum-osiguranje.rs sa naznakom “Za konkurs”.

Na vrh